Jesteś tutaj: OFERTA

OFERTA

Witamy w krainie słodkości - naszej cukierni w Dąbrowie Górniczej, pełnej słodkich tortów, ciast i wypieków, które przywołają magiczny smak dzieciństwa za każdym razem, gdy tylko ich skosztujesz. Oferujemy wypieki najwyższej jakości - wypiekane tylko z najlepszych, naturalnych składników od sprawdzonych dostawców. Nasze torty i ciasta sporządzane są według tradycyjnych receptur, dopracowanych do perfekcji, dzięki 30 latom doświadczenia naszych cukierników w branży cukierniczej.

Nasza cukiernia w Dąbrowie Górniczej oferuje szeroki wybór tortów na różne okazje, wśród których znajdziecie Państwo kreatywne i bajkowe torty dla dzieci, eleganckie torty weselne i komunijne, a także inne apetyczne i estetyczne torty okolicznościowe, które cieszą zarówno podniebienie, jak i oko.

W naszej ofercie posiadamy również duży wybór pysznych ciast pieczonych i deserowych o domowym smaku i aromacie, który przywołuje magiczne wspomnienia. Nasze ciasta z pewnością zadowolą każde podniebienie swym domowym smakiem, dzięki użyciu naturalnych składników najwyższej jakości, takich jak świeże, wiejskie jaja, prawdziwe masło czy pełnotłuste mleko. Nasze ciasta to 100% naturalnego smaku - nie dodajemy żadnych konserwantów ani sztucznych polepszaczy smaku!

Wszystkie nasze wypieki przyrządzamy z najwyższą starannością, dbając o każdy szczegół zarówno smaku, jak i apetycznego wyglądu naszych słodkości. Zapraszamy do naszej cukierni w Dąbrowie Górniczej na słodką chwilę zapomnienia!

KONTAKT

 
42-520 Dąbrowa Górnicza 
ul. Konstytucji 54 C
  884-607-333, 884-075-333
  zc-piotrowski@o2.pl